Ťažba kryptomeny ľahko

Postup, ako začať ťažiť kryptomenu ľahko

 bez nutnosti vytvorenia krypto peňaženky a účtu na burze. Ďalej bez potreby zriadenia účtu v banskej - ťažobnej spoločnosti.

Je to postup, ktorý ponúkame ako službu pre všetkých, ktorí si chcú ťažbu vyskúšať a pritom si nejaké to € zarobiť.

Postup pre menu Monero - XMR

Najskôr je potrebné mať zriadený účet na tomto webe, kde si nastavíte aj číslo Vášho účtu v €, na ktoré Vám pošleme odmenu za vyťaženú kryptomenu. Tiež je nutné aby ste si vo svojom účte zaevidovali meno svojho ťažobného stroja cez ponuku Pridať ťažobný stroj - inak by sme ho nevedeli identifikovať.

Ďalej si môžete stiahnuť ťažobný softvér, ktory je nastavený a dostupný pre každý stroj, ktorý si tu zaevidujete. Je to už individuálne nastavené, aby ste nemuseli meniť konfiguráciu. Softvér je dostupný aj s konfiguráciou pri každom stroji v zozname Moje stroje pre Windows 7,8,10

Zbalený priečinok obsahuje aj konfiguračný súbor pre ťažbu v ťažobnej spoločnosti. Po rozbalení zip súboru, stačí spustiť súbor xmr-stak.exe a nechať ho bežať na počítači, ktorý má ťažiť kryptomenu.

Ak chcete ťažiť na viacerích počítačoch, je potrebné každý z nich zaevidovať ako ťažobný stroj a pre každý z nich stiahnuť softvér s konfiguráciou.

Prajeme Vám úspešnú, čiže výnosnú ťažbu.